Вирішив писати надалі українською…. Порадився з ChatGPT….

Взагалі, все написано в назві статті — вирішив надалі писати українською. Зрештою,  я веду ці записи переважно як нотатник для себе, а якщо хтось теж знайде щось цікаве і не знатиме української — існує безліч сервісів перекладу. Та й більшість технічної інформації зможе зрозуміти середньостатистична російськомовна людина 🙂  А взагалі, вчіть українську — вона цікава!

Звісно, є достатньо особистих причин дистанціюватись від російського, але вирішив ще скористатись популярним сервісом штучного інтелекту ChatCPT, запитав «чому варто писати українською в 2023»? Відповідь публікую:

Існує багато причин, чому варто писати українською в 2023 році. Ось декілька з них:

  1. Культурна ідентичність: Українська мова є частинкою культурної ідентичності українців. Писання українською мовою допомагає зберегти та підтримати національну культуру.
  2. Мовна незалежність: Писання та спілкування українською мовою є важливим елементом мовної незалежності держави.
  3. Міжнародний статус: Українська мова є офіційною мовою в Україні, яка має статус державної мови. Писання українською мовою допомагає підтвердити міжнародний статус української держави та її мови.
  4. Ефективність спілкування: Писання та спілкування українською мовою допомагає ефективніше спілкуватися з українськомовними людьми, зокрема у професійній сфері.
  5. Розвиток мови: Писання та використання української мови допомагає її розвитку та збереженню.

Отже, писання українською мовою є важливим елементом збереження культурної та мовної ідентичності, міжнародної репутації держави та її мови, ефективного спілкування та розвитку української мови.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *