Преамп п’єзодатчика акустичної гітари EQ-7545R

Зберігаю фото нутрощів преампа до акустичної гітари, моделі EQ-7545R, що потрапив у невеликий ремонт…  Преамп розрахований на п’єзодатчик що розміщують під порожком у деці гітари. Можливо також використання з іншими акустичними інструментами.

Серед органів керування, окрім гучності, аж 4-риполосний графічний еквалайзер (BASS, MIDD, TREB та PRESENCE.  (Можливо саме через наявність такого еквалайзера модель і носить назву, що починаэться з «EQ» 🙂  )

Перейдемо до фото. Ось так виглядає блок, вмонтований  в корпус гітари. Батарейний відсік, роторний потенціометр гучності, 4 ползункових регулятори графічного еквалайзера та кнопка перевірки напруги «крони».

ˆ

 

Ось так виглядає збоку:

ˆ

ˆ

Демонтований (4 маленькі шурупчики і він в руках) блок:

ˆ

ˆ

Кришка з екранованого корпусу знімається, а далі довелось трохи розігнути:

ˆ

ˆ

На попередньому фото видно конструкцію та розміщення регуляторів. А наразі вся схема на наступному фото:

ˆ

ˆ

Нічого екзотичного, операційний підсиилювач 4558D, та схема активного еквалайзера на транзисторах C945 (в корпусах SOT-23 маркування CR).

Так, а п’єзодатчик підключається за допомогою «мініджекоподібного» роз’єму, гніздо якого чорніє в нижньому лівому куті плати на фото, а штирьова частина виглядає так:

ˆ

ˆ

Наразі все. Уявлення про елементну базу є (навіть видно номінал і контрукцію потенціометрів якщо треба замінити), схему змальовувати сенсу не бачу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *